Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Polsce to niepotrzebne, POlsce wystarczy autostradowa obwodnica Białej i Siedlec i po kłopocie. Jak Ruskim niewygodnie, to niech UNia EuroAzjatycka czy jak jej tam wyłoży kasę, wtedy zbudujemy ;))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie był Żmijan kiedy w 2008 r. PO przesunęła pieniądze z naszej S19 na S3 ????? Gdzie byłeś Żmijanie ??? łatwo zrobić program na 190 mld zł kiedy ma się do dyspozycji 109 mld, inna sprawa że powinni przychamować przetargi na zachodzie Polski S3, S6 i S10 itd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak właśnie obecna władza pomalutku wszystko wygasza,zaczęto od Trybunału,później oświata,media a teraz wygasza się AUTOSTRADY.Obecnie rządzący w latach 2005-2007 otworzyli 7km autostrady,ktorą wybudował Pol podczas rządow lewicy.Nie spodziewjcie się więcej obecnie bo pieniądze pojdą na socjal nie koniecznie tam gdzie potrzeba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że za PO dostaliśmy tyle pięknych dróg w naszym regionie bo bylibyśmy jak na Białorusi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS powinien dać wiecej pieniędzy na nasze województwo w ramach podziękowania za to że tyle ludzi głosowało na nich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za PO były przynajmniej schetynówki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że za PO dostaliśmy tyle pięknych dróg w naszym regionie bo bylibyśmy jak na Białorusi
  Widziałeś Białoruś na mapie w atlasie z podstawówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napiszę krótko, to że nie ma tam jakieś ekspresówki to wstyd. Byłem w tym roku w Bobrujsku na Białorusi i do Mińska ekspresówka, z Mińska do Terespola tez ekspresówka (może bardziej pseudo autostrada M1), po wjeździe do Polski masakra, cały czas teren zabudowany i podwójna ciągła, Potem dochodzą jeszcze tiry i można zapomnieć o jeździe szybciej niż 60 km/h. Normalnie wstyd bo całą Białoruś przeleciałem z prędkością 120-130km/h.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Żmijan, a jak tam Pana synkowi się wiedzie na cieplej posadce w GDDKiA. Może synek Marek teraz sprobuje cos wywalczyc dla regionu? Przeciez to taki wybitny specjalista, ktory wcale nie chcial zostac Dyrektorem w GDDKiA tylko Go poprosili i sie łaskawie zgodził.... !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może poseł Żmijan się boi, że droga niższej klasy będzie musiała być bezpłatna? Jakiś czas temu wyskoczył z pomysłem, że wszyscy kierowcy powinni płacić za jeżdżenie po drogach krajowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poseł zmijan.... Osobiście nie lubię wieprza.... Świetnie załatwił Pdm Miedzyrzec... Skoro nie zapadły jeszcze konkretne decyzję w sprawie budowy to pan w /w robi wszystko pod publikę. Z jego talentem minął się z powołaniem. Powinien zostać aktorem i w chwili obecnej zastąpić Ryśka z Klanu (nie ublizając sp. Ryskowi)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może jakiś jubileusz, 25 może 30 lat gadania o autostradzie ? Gdzieś w okolicy skrzyżowania DK2/E30 z DK19.Podobno to w lubelskim to jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytam wypociny idiotów-hejterów za złotówkę z PiSu i uszom nie wierzę. Tylko kompletny ignorant może mówić, że lepsza jest droga powiatowa od autostrady! Jak widać na przykładzie innych autostrad tego typu arterie przyciagaja inwestorów i stanowią przysłowiowe okno na świat. Ale pisuarom autostrada tam nie pasuje z dwóch powodów: 1) po co ciemny lud ma mieć okno na świat, a nuż zobaczy prawdziwy świat i przestanie głosować na przewodnią siłę Narodu! 2) przecież na 100% pewne , że autostradą pojadą ruskie czołgi. Nie ma drogi nie ma czołgów, ale jest elektorat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autostrady powinno sie budowac tam gdzie jest duże natężenie ruchu, a z Siedlec do Terespola nie ma dużego. Ta autostrada to chore ambicje lokalnych polityków podobnie jak lotnisko w Radomiu. O wiele większe natężenie ruchu jest w Polsce na takich trasach jak : Zakopianka, Wyszków w kierunku Białegostoku i Litwy, wyloty z Warszawy we wszystkich praktycznie kierunkach; Wrocław-Poznań, Wrocław-Kudowa, DK7, itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W województwie lubelskim już teraz mamy jeden z największych bubli drogowych - obwodnicę Kocka, która jest nazywana "drogą ekspresową", gdzie przez większość odcinka.... nie można wyprzedzać. Jeżdżę baaardzo dużo po Polsce, i nigdzie czegoś takiego nie widziałem. Mieszkam w Białej Podlaskiej i kilka razy w tygodniu jestem w Warszawie; jeżdżę o różnych godzinach, porannych i wczesnych. I to co czytałem w opracowaniach przygotowanych przez PO, że z Terespola do Siedlec jeździ 2000 samochodów dziennie można włożyć między bajki. W samym Koroszczynie z/do Polski wpuszczanych jest około 3000-4000 samochodów ciężarowych dziennie, nie mówiąc o samochodach osobowych w Terespolu i choćby o ruchu lokalnym. Obliczenia przestawione w projekcie są po prostu manipulacją. Samemu kiedyś się pokusiłem o policzenie aut w niedzielny dzień. I tylko w ciągu dwóch godzin naliczyłem około 500, więc gdzie leży prawda??? PiSu nie stać na budowanie nowych dróg, bo te mają być rozdawane dla najbiedniejszych, którzy i tak pieniądze przejedzą albo na absurdalne przywileje. Dalej będziemy tkwić w latach 90., nic się nie zmieni. I to od samego początku mówiłem, obojętnie czy będzie rządzić PO czy PiS.
Yyyyy ile sam. Ciężarowych? 3000-4000 dziennie? W Koroszczynie na zmianie 12 godzinnej przejeżdża max niecałe 500. Nie wiem skąd naliczyles 4000.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha. Poseł już kilka kadencji podbija ten temat. Za czasów rządów PO mu się nie udało to teraz napewno wyjdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Yyyyy ile sam. Ciężarowych? 3000-4000 dziennie? W Koroszczynie na zmianie 12 godzinnej przejeżdża max niecałe 500. Nie wiem skąd naliczyles 4000.
  A gdyby na granicy szybciej odprawiano ? W Międzyrzecu na Lublin i Białystok zjezdzają także.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...